Afgelopen zondag, 14 april 2019, hebben twee leden van de boksvereniging Delfzijl gebokst in Rotterdam.

Jasmijn van Zantwijk nam het op tegen Gabriella Weerheim. De partij ging in het begin redelijk gelijk op. Jasmijn stond goed op haar benen en leek ook redelijk goed weerstand te kunnen bieden.

Het was Jasmijn haar 2e wedstrijd waarbij gezegd moet worden dat het voor de Rotterdamse al haar 6e wedstrijd was. De Rotterdamse was steeds iets sneller in de slagwisseling en Jasmijn liep een beetje achter de feiten aan. Maar ondanks dat haar tegenstander iets rapper en feller was bood Jasmijn toch goed weerstand en kon alle drie ronden toch flink tegengas geven. Toch gaf de jury de terechte overwinning aan de Rotterdamse op punten.

Daarna verscheen in de ring Robin Zoestbergen. Zij nam het op tegen Luna Beelo uit Den Haag. Robin was erg zenuwachtig en was mede hierdoor wat verstijfd wat resulteerde in ietwat passief boksen. Toch had Robin een paar keer een goede stoten-combinatie. Maar haar tegenstander bleek toch te sterk waardoor deze de partij won.

20190414 RobinJasmijn

Contactinformatie

logo
BOKS VERENIGING DELFZIJL

Solwerderstraat 37
9901 BB  Appingedam
Fax: 084 - 738 23 91
boks icoon r

TRAININGSLOKATIE
Sporthal "De Ringen"
Prins Bernhardlaan 1
9934 EK  Delfzijl
Tel:  0596 - 61 64 53
boks icoon

Websponsor

graphicwebdesign

Wie is online

We hebben 148 gasten en geen leden online